Cultureel programma Havenfestival IJmuiden

Van gevestigde namen tot aanstormend talent: Havenfestival IJmuiden biedt op en rond de twee grote podia sinds jaar en dag ook plaats aan zangers en zangeressen, dj’s, bands, theatermakers, dichters, koren en kunstenaars. Verdeeld over verschillende podia vinden in twee dagen tijd meer dan 50 optredens plaats! 

 

Zaterdag 29 juni 2019

Cornelis Vrolijk Kloosterboer Hoofdpodium

12:00 - 12:45 Seabreeze Big Band
13:15 - 14:15 IJmuider Harmonie
14:45 - 15:30 Teisterband Heemstede
16:00 - 16:30 DanceWorks Velsen
17:00 - 17:45 Project: The Wall (sneak preview)
18:45 - 19:30 Pancho’s Orchestra
19:30 - 20:45 DJ
20:45 - 21:15 Havenfestival All Stars Band met o.a. Daan van Putten , Britney de Looff (TVOH), Bart Gerrits (The Local Boyzz), Stijl Achterover, Eva Been & Nikita Doornbos en Eline Schmidt
21:30 - 22:00 YES-R
22:00 - 22:15 DJ
22:15 - 22:45 Havenfestival All Stars Band
22:45 - 23:15 Lee Towers
23:15 - 00:00 Havenfestival All Stars Band

Koren op de Kade

12:00 - 12:45 Het Kapiteinskoor Zaandam
13.00 - 13:45 Barnevelds Shantykoor Het Roer Om
14.00 - 14.45 Shantykoor Grace Darling
15:00 - 15:45 Compagniezangers
16:00 - 16:45 Popkoor Decibel
17:00 - 17:45 Shantykoor Grace Darling

Rabobank IJmond Stage

12:30 - 13:15 Orchestre Partout (set 1)
13:30 - 14:30 Workshop Orchestre Partout
14:45 - 15:30 Orchestre Partout (set 2)
15:45 - 16:15 Zoë Gerritsen
16:15 - 17:00 KOEL Koor
17:00 - 18:00 Jurre van der Linden
18:00 - 19:00 Manon Weijers

Ymuiden Stores

12:00 - 12:30 Muziek & Beeld (onder begeleiding van Bigband Soli)
12:30 - 13:15 Lida Straathof: Waarom opera awesome is (Koel Productions)
13:20 - 13:50 Muziek & Beeld (onder begeleiding van Bigband Soli)
13:55 - 14:40 Stelder en de Noord (Koel Productions)
14:45 - 15:15 Lyrical Twins
15:20 - 16:05 Erik Ankoné & The Gone Wrong Kings (Koel Productions)
16:10 - 17:00 Yuna Wilmink en Bieke (Alphenaar)

Straattheater

12:00 - 17:00 Together
13:00 - 17:00 Julies & Juliette (Theater van de Droom)
13:00 - 17:00 Party Prikkers
13:00 - 17:00 Good Old Times

Zondag 30 juni 2019

Cornelis Vrolijk Kloosterboer Hoofdpodium


12:00 - 12:30 Dansstudio Jolein
13:00 - 14:00 Tata Steel Big Band
14:30 - 15:15 Drie Vierkante Meter
16:00 - 17:00 Van Lent Band

Koren op de Kade

12:00 - 12:45 RATS Accordeon Band
13:00 - 13:45 Shantykoor Nortada
14:00 - 14:45 De Amsterdamse Gasten
15:00 - 15:45 Smartlappenkoor Beverwijk
16:00 - 16:45 Popkoor Zingsation

Rabobank IJmond Stage

12:00 - 12:45 KOEL Kids Bands + Jam Sessie
13:00 - 13:30 Tim Oling
13:45 - 14:15 Jeugd Orkest IJmond + Jam Sessie
14:30 - 15:15 KOEL Kids Kinderkoor & Musicalgroepen
15:30 - 16:15 The Voice of Velsen
16:30 - 17:00 Musical Minded

Ymuiden Stores

12:30 - 13:15 Phazed (Koel Productions)
13:20 - 13:50 Joël en Nanou
13:55 - 14:40 Fabiana Dammers (Koel Productions)
14:45 - 15:15 Muziek & Beeld (onder begeleiding van Bigband Soli)
15:20 - 16:05 Ampzing Genootschap (Koel Productions)
16:10 - 16:45 Muziek & Beeld (onder begeleiding van Bigband Soli)

Straattheater

12:00 - 17:00 Together
13:00 - 16:00 Nautilus One-man-band
13:00 - 17:00 Party Prikkers
13:00 - 17:00 Good Old Times

Contact

Stichting Havenfestival IJmuiden

Postbus 290 1970 AG IJmuiden info@havenfestivalijmuiden.nl

Productie

No Nonsense Producties tom@nnprod.nl